Néhány hetes tanfolyam után már mehetnek is dolgozni az iskolaőrök

A tanfolyam felállítása után. Információs portál felnőttképzésről, szakmákról, OKJ-s tanfolyamokról

Hálás vagyok a kezeidnek, mert a kezelésed óta teljesen rendben van a vesém. Aggódtam mert komoly gondjaim voltak vele évekkel ezelőtt, kórházba is kerültem a görcsök miatt, de most nagyon jó!

Facebook haladó II. tanfolyam

Köszönök mindent! Napi többszöri kezeléssel, elértem a gyógyulást. A kutyámat kétszer gyógyítottam, az első alkalommal az egyes szint után kb fél órás reiki kezeléssel, nem tudtam elvenni a kezem, mert bújt oda, annyira jól esett neki a kezelés.

a tanfolyam felállítása után

A második eset a II. Többszöri rövid ideig tartó kezeléssel 1 órán belül már szaladni tudott. A tértiszitást nagyon szeretem, mert az ott lakókra rendkívül pozitív hatással van. Nyitottabbá, nyugodtabbá és mondhatnám hogy kiegyensúlyozottabbá válnak.

A csoportösszekötést is elvégeztem és számomra is megdöbbentő volt,hogy amit kértem azt pontosan megkaptam. Nem vesztem el a türelmem és nem kell elszámolnom sem ig sem ig mert nincs miért.

Néhány hetes tanfolyam után már mehetnek is dolgozni az iskolaőrök

Gyűjts sok-sok energiát, hogy tudj nekem is adni belőle!!! Aztán túl voltam a tisztulási időn és sokkal könnyebbnek, tisztábbnak érzem magam persze mindez gyógyszer szedése nélkül — és minden este elmondjuk a családdal lefekvésnél, hogy ki miért hálás. A gyerekek alig várják, hogy lekapcsoljuk a villanyt és a tanfolyam felállítása után sorolni hogy aznap ki miért hálás.

Bevallom, vártam egy kis fejfájást, hogy kipróbálhassam a gyógyító szokásos péniszhossz és mivel határozottan működik, mások segítésére is szerettem volna használni. A Reiki II. Egy példa a sok közül: testvéremnek időpontra volt szüksége orvoshoz, ami lehetetlen volt a közel jövőben, csak 2 hónappal későbbi időpontot tudtak volna adni.

Amikor mégis felhívta őket, azt a választ kapta, hogy másfél óra múlva tudják fogadni. Ez azért is volt csoda, mert annyira félt attól a vizsgálattól, hogy saját elmondása szerint nem ment volna el, ha lett volna ideje gondolkodni és várakozni.

Nagy élvezettel használom események, találkozók előtt, abszolút érzékelhető különbség van.

a tanfolyam felállítása után

Azonnali szimpátia, egymásra hangolódás, valahogy mindenkinek a legjobb megoldás születik. Hálás vagyok, hogy szó szerint egy nagyon egyszerűen használható csoda lehet a kezemben! Rendkívül nyugtató a reiki, esténként mindig gyorsan elalszom tőle.

• Reiki - Vona Kitti
  • Scheuerman integratív terápiája A tanfolyamot vezeti: Holcsa Judit gyógytornász-fizioterapeuta MSc, Manuálterapeuta, Schroth terapeuta, aki
  • Főoldal | Felnőttképzés Infó

Egy kezelés után úgy érzem, mintha megújultam volna testileg és lelkileg is egyaránt, a beavatás óta energikusabbnak érzem magam. Kedvesem, szüleim állandóan kérik, hogy kezeljem meg őket, ha fáj valamijük, mert minden esetben enyhítette a fájdalmat.

Olyan esetben is segített a reiki, amikor a személy, akinek küldtem, nem velem volt. A tértisztítástól kellemesebb az otthonom létköre, élelmiszer felállítás 20 után még az íze a tanfolyam felállítása után lágyabb lesz a reikitől.

Ápoló - OKJ tanfolyam, képzés

Ezúton is köszönöm, hogy megkaptam a lehetőséget a reiki használatára! Elmagyaráztam nekik, hogy ez nem vallás, és hogy mire jó ez az energia, de még ekkor is furcsán néztek rám.

a tanfolyam felállítása után

Nem erőltettem rájuk, de végül anyukám mondta, hogy nagyon sajog a térde, adhatnék rá igazán egy kis Reikit. Szeretnénk Reiki kezelést kapni!