Amit a nők tudnak a péniszről - 10 dolog, amit nem biztos, hogy tudtál a péniszről

Amit a nők tudnak a péniszről

Amit a nők mondanak a péniszről. Az, amit beszélünk, olyan szavakból áll, melyek megölnek minket.

• Merevedés a tag mennyivel növekszik
  • Konchalovsky péniszét
  • Péniszrögzítések és kakasgyűrűk
  • Eszközök az erekció fenntartására
  • Miért tűnik el az erekció okok
  • Amit a nők tudnak a péniszről 10 dolog, amit a férfiak gondolnak, de sosem mondanak el a nőknek női nemi szervek felállítása Első erekciós videó lovage erekció, a pénisz valamin nyugszik mi legyen a pénisz növekedése.
  • Tanga a péniszért
  • Pénisz hüvely hevederekkel

Azt mondják, a nyelv, amit beszélünk, olyan jelekből áll, melyek, ha rendeltetésszerűen használjuk őket, olyan jelentéssel bírnak, amit a férfiak adtak nekik. A nőknek ismét fel kell fedezniük az írásukat, azt, hogy hogyan tudnak hangot adni, női nyelven megszólalni, beszélni.

Elaine Showalter: A feminista irodalomtudomány a vadonban című1 tanulmányában idéz egy koncepciót, amely így szól: a férfikultúra a tudatosság halmazában van, mivel azok a részei, melyek a nők számára ismeretlenek, nyelvileg hozzáférhetőek, a mítosz részei, a vadon mitológiájának kultúrkörébe tartoznak.

A női kultúrának azonban csak azon része tudatos, amely a férfiak által érthető, és amely közös emberi tapasztalaton nyugszik. A többi, az igazán női, ami csak a nőké, a vad zóna, ahova nem juthat el férfi, mert nyelvileg nem strukturált, nincs rá nyelv.

FIGYELMEZTETÉS

Miben segíthetünk? Nincsen nyelv a női nyelvre, soha nem is volt, és csak mostanában kezd kialakulni.

amit a nők tudnak a péniszről

A férfikultúra azonban nem jelent titkot, megfejthető, a domináns nyelv része, míg a nőt a férfiak mindig is elérhetetlennek, megfejthetetlennek találták. Intim masszázs az ember péniszéhez Egyáltalán mi az, amit figyelnek rajta a nők? Péniszerősítő gyakorlatok Vajon mi ez a késztetés erre az elfojtásra?

Helen Cixous A medúza nevetésében azt állítja, a férfiak félnek a női kultúrától, mert az olyan erőt jelent, amivel nem tudnak mit kezdeni.

10 dolog, amit nem biztos, hogy tudtál a péniszről

Nem ismerik a női nyelvet. Nem tudják, mi az. Ha érzékelnek belőle valamit, az számukra misztikus és idegen. Ez az a holdsarló a két halmaz közül, ami nincs tudatossá téve. A férfiak hozzáférnek magukhoz, megvannak a nyelvi közvetítő amit a nők mondanak a péniszről, mivel létrehozták azokat övék a társadaloma nők csak a domináns struktúrán keresztül tudnak nyelvet találni. Ez paradox helyzet, mert a nyelv, amin kifejezem magam, kétszeresen nem az enyém.

Először a társadalomé, aztán a férfiaké. A csönd az, amibe a nők belekényszerülnek, ebből kell kitörniük.

amit a nők tudnak a péniszről

A pszichoanalitikusok szerint a szexuális szerepeket is tanuljuk, azok nem velünk születettek. A méret a lényeg?

A feministák élesen tiltakoznak ez ellen. Mekkora a tökéletes pénisz? De a nőknek eszükbe sem jut ilyen, mert nincs szükségük péniszre, hogy a kezükben tartsák, ezt csupán a férfiak tulajdonították nekik. Cixous szerint a férfiak kisajátították a nők testét, és a nőket elidegenítették saját testüktől!

Olyan kultúrát hoztak létre ugyanis, mely a falloszközpontúságra, falloszimádatra épül.

amit a nők tudnak a péniszről

A fallikus formák tisztelete, szerepe, a mítoszok pl. Mekkora az ideális? Dionüszosz-játékok falloszistenítése mind a kultúra részei. Helen Cixous és Irigaray szerint is azért lett fallogocentrikus a kultúra, mert a férfiak megirigyelték az anya és gyermeke közötti kapcsolatot.

amit a nők tudnak a péniszről

Az anya és lánya vagy fia egy olyan belső szimbolikus mező, ahova nem juthat be a logosz, nem ér el a törvény, mert a törvényt, ami nincsen, az anya szabja ki. Az anya megengedő, az anya alkot, és törvénye egy elágazó, szétszórt tinta. A férfi viszont nem tud ebben az elementáris, végtelen világban élni, törvény kell neki és határ, olyan a gondolkodása.

Az általános férfigondolkodás logikus. Megszerezték a törvényt, ám Cixous szerint épp itt az ideje, hogy a nők visszaszerezzék, ami az övék, a női történelmüket. A nők különbségét a férfiaktól a gyönyör átélésében látja.

A nő ír: Testszöveg

A nő sokrétűbben éli át a gyönyört, szinte mindenhol érzi azt, gyönyöre nem korlátozódik a nemi szervre. Február Mint például, hogy a porszívó csövétől teherbe lehet-e esni. Olga Ajánlom Mivel ma már az internet csodálatos világában élünk, nincs szükségünk arra, hogy Bravo újságokban kérdezgessünk a szexről hülyeségeket, itt van nekünk a rengeteg fórum, ahol kikiálthatjuk mindet a nagy világba. A nő nem osztja magát részekre, nincs szüksége rá.

Amit a nők mondanak a péniszről, Elárulták a nők, mi a legfontosabb számukra a hímtagban

Ebből következik, hogy a nő a testével ír, szerinte odaadóbban, mint a férfiak. Ez, a gyönyör átélésének a képessége teszi a nőt szeszélyessé és az erekció erejének meghatározása férfilogika számára őrültté, szerteágazóvá, elképzelhetetlenné.

Amit a nők tudnak a péniszről nő mindenhol érzi a gyönyört, az írását a testi élvezethez lehet hasonlítani, a nőkből áramolnak a szavak, míg a hagyományos maszkulin nyelv logocentrikus és fogalmakhoz kötött. A nő nem akar birtokolni, részekre szabdalni, képes magát "tulajdonmentesíteni", képes adni, ezért írása "is csak folyamatos lehet, anélkül, hogy rögzülne vagy körvonalaiban kijelölődne".

A szövege is ilyen lesz, a női test, az írás teste dekonstruált, kiszámíthatatlan, elágazó.

• Fokozott erekció 60 év után
  • Pénisz domináns hallgatni
  • Körülmetélt pénisz
  • Viszketés az erekción
  • Hosszan tartó erekciós készítmények
  • Mekkora a tökéletes pénisz?
  • Okok, amikor a pénisz nem növekszik
  • Erekciós múzeum

Az írás felszabadítja a testet és térré teszi, a szöveget amit a nők tudnak a péniszről végtelen élvezetté.