1. hogyan növekszik a pénisz? 2. hány éves korig nő-és hánytól? éves

Hány éves a pénisz

hány éves a pénisz

A pénisz mérete az agy méretével arányos. Nem tudni mennyit fog még nőni De éves korig nőhet,de ez is eltérő,mert vannak későn érők akik a kortársaikhoz képest lassabban,évekkel később kezdenek el biológiailag erekció sportruházatban vannak olyan fiatalok is akik évesen már a péniszük végleges méretét elérték és felnőttkori magasságukat is,sokkal idősebbnek néznek akár ki,valaki meg évesen is olyan mint egy általános iskolás.

Február Mint például, hogy a porszívó csövétől teherbe lehet-e esni.

Tehát az egyéni adottságtól sok függ,nem beszélve hogy van húspénisz ami lankadt állapotban is egész nagy,viszont állva csak pár cm-t nő és van vérpénisz ami igen kicsi lankadtan akár cm csak felnőttként is,viszont ha áll cm nagyságú is lehet.

Tehát igen sok tényezőtől függ.

hány éves a pénisz

De éves korban a magasabb fiúknál van egy lényeges növekedés a pénisz szempontjából,hisz magasságra is nőnek,férfiasodnak,szörödösnek,mutálnak és utána meg éves kor körül van még egy nagy változás,mert ekkora sok fiú már cm magasságot ér el,és a pénisze is megint jelentősen növekszik.

Általában viszont általános iskolában a kisebb növésű éveseknek kisebb a péniszük, akár van hogy még csupaszak,nem vagy alíg szörösek a kortársaiknál és később is érnek.